profesionální meteostanice

Návody a manuály meteostanice ME13

Meteostanice ME13Meteostanice ME15Meteostanice ME11/ME12

 

Manuály

Publikované manuály jsou určeny pro verzi firmwaru meteostanice ME220012 a jsou určeny pro IP meteostanici WarioWeather Compact (model ME13).

Anglická verze manuálů:

Miniaplikace pro Windows

Miniaplikaci a podporu miniaplikací pro Windows 8/8.1/10 naleznete v sekci "Moje meteopočasí" - "Detail meteostanice" - "Sdílení meteostanice" - "Miniaplikace a xml"

 

Firmware meteostanice

Soubor firmware je ve formátu fwr. Při aktualizaci firmwaru jsou zachovány všechny karty nastavení s konfigurací meteostanice.
Vždy aktualizujte firmware ze své lokální LAN sítě. Nedoporučujeme aktualizovat firmware vzdáleně či z počítače připojeného bezdrátově prostřednictvím WIFI.
Nahrávejte vždy pouze firmware určený pro váš typ jednotky a verzi firmware, která je novější než verze stávající a určená pro upgrade ze stávajícího firmwaru meteostanice. Při nahrání chybného firmwaru může dojít i k tomu, že jednotka přestane fungovat!
Pokud jsou k danému sestavení firmwaru přiloženy rozšiřující informace pro uživatele, doporučujeme si před aktualizací tento dokument přečíst a řídit se danými pokyny.

Výrobce nenese odpovědnost za chyby způsobené špatným nebo neodborným instalováním firmwaru. Veškeré kroky instalace firmwaru provádí uživatel na vlastní riziko.

SouboryTypVerze
Změny ve firmwarepdf30.6.2020
Meteostanice ME13fwrME220012
Zasílat informace
Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek z portálu meteo-pocasi.cz. E-mailová adresa nebude použita k jiným účelům než k odesílání zvoleného odběru novinek a nebude předána třetí straně. Odběr novinek je kdykoli možno ukončit.
Veškerá uvedená data jsou pouze orientační. Provozovatel portálu nezodpovídá za případné nesprávné nebo nesmyslné hodnoty měření a za následky, které by z toho plynuly. Publikování, nebo další šíření obsahu serveru www.meteo-pocasi.cz, je bez písemného souhlasu společnosti WANET s.r.o. zakázáno.

Partneři: Předpověď počasí Meteocentrum