profesionální meteostanice

Návody a manuály meteostanice ME13

Meteostanice ME13Meteostanice ME15Meteostanice ME11/ME12

 

Manuály

Publikované manuály jsou určeny pro verzi firmwaru meteostanice ME220012 a jsou určeny pro IP meteostanici WarioWeather Compact (model ME13).

Anglická verze manuálů:

Miniaplikace pro Windows

Miniaplikaci a podporu miniaplikací pro Windows 8/8.1/10 naleznete v sekci "Moje meteopočasí" - "Detail meteostanice" - "Sdílení meteostanice" - "Miniaplikace a xml"

 

Firmware meteostanice

Soubor firmware je ve formátu fwr. Při aktualizaci firmwaru jsou zachovány všechny karty nastavení s konfigurací meteostanice.
Vždy aktualizujte firmware ze své lokální LAN sítě. Nedoporučujeme aktualizovat firmware vzdáleně či z počítače připojeného bezdrátově prostřednictvím WIFI.
Nahrávejte vždy pouze firmware určený pro váš typ jednotky a verzi firmware, která je novější než verze stávající a určená pro upgrade ze stávajícího firmwaru meteostanice. Při nahrání chybného firmwaru může dojít i k tomu, že jednotka přestane fungovat!
Pokud jsou k danému sestavení firmwaru přiloženy rozšiřující informace pro uživatele, doporučujeme si před aktualizací tento dokument přečíst a řídit se danými pokyny.

Výrobce nenese odpovědnost za chyby způsobené špatným nebo neodborným instalováním firmwaru. Veškeré kroky instalace firmwaru provádí uživatel na vlastní riziko.

SouboryTypVerze
Meteostanice ME13/ME15fwrME220014
Změny ve firmwarepdf9.2.2023
Zasílat informace
Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek z portálu meteo-pocasi.cz. E-mailová adresa nebude použita k jiným účelům než k odesílání zvoleného odběru novinek a nebude předána třetí straně. Odběr novinek je kdykoli možno ukončit.
Veškerá uvedená data jsou pouze orientační. Provozovatel portálu nezodpovídá za případné nesprávné nebo nesmyslné hodnoty měření a za následky, které by z toho plynuly. Publikování, nebo další šíření obsahu serveru www.meteo-pocasi.cz, je bez písemného souhlasu společnosti WANET s.r.o. zakázáno.

Partneři: Předpověď počasí Meteocentrum