profesionální meteostanice

Doplňky a funkce portálu meteo-pocasi.cz

Meteostanici můžete po nainstalování přihlásit k portálu www.meteo-pocasi.cz a tím získat další možnosti jak přistupovat a sdílet počasí své meteostanice.

 

Pohodlné procházení historií a statistik Vaší meteostanice

Můžete velmi rychle a pohodlně procházet a analyzovat počasí své meteostanice odkudkoli, kde je připojení k internetu. Nemusíte znát ani konfigurovat síťové prvky, abyste se dostali k datům své meteostanice. Meteostanice veškeré naměřené hodnoty po nastavení posílá sama na portál a data lze zobrazit v přehledných grafech po jednotlivých obdobích a hodnotách. Naměřená data počasí lze jednoduše tisknout a ukládat ve formátu PDF anebo exportovat měřená data pro Vaše následné použití. Samozřejmostí je zobrazení prostředí Vaší meteostanice přímo v portále.

 

 

 

Možnost vložení banneru s aktuálním počasím Vaší meteostanice

Nyní si můžete velice snadno a rychle pomocí průvodce nastavit baner, který bude zobrazovat vámi zvolené hodnoty a zvolit si vzhled, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Vygenerovaný kód stačí vložit na své stránky a můžete jednoduše sdílet aktuální počasí své meteostanice s Vašimi zákazníky či přáteli na vlastních webových stránkách. Výsledný banner může vypadat například následovně:

 

Miniaplikace pro desktop Windows Vista/7/8/8.1/10

Nyní budete moci sledovat aktuální počasí své meteostanice ještě snadněji. Ke stažení je k dispozici miniaplikace pro Windows      Vista/7/8/8.1/10 s přehledným zobrazením počasí Vaši meteostanice na pracovní ploše.

 

 

 

 

 

Synchronizace XML dat meteostanice z portálu www.meteo-pocasi.cz

Možnost načítat aktuální data své meteostanice přímo z portálu www.meteo-pocasi.cz. Jednoduchý přístup k datům své meteostanice pro vlastní aplikace a programy ve formátu XML.

 

Veřejné webové rozhraní

Pro sdílení počasí své meteostanice s dalšími uživateli internetu si můžete vytvořit webovou stránku na Vámi zvolené adrese portálu meteo-pocasi.cz. Na této adrese bude dostupné hlavní rozhraní Vaší meteostanice s aktuálním počasím a přehledem historických hodnot.

 

Zasílat informace
Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek z portálu meteo-pocasi.cz. E-mailová adresa nebude použita k jiným účelům než k odesílání zvoleného odběru novinek a nebude předána třetí straně. Odběr novinek je kdykoli možno ukončit.
Veškerá uvedená data jsou pouze orientační. Provozovatel portálu nezodpovídá za případné nesprávné nebo nesmyslné hodnoty měření a za následky, které by z toho plynuly. Publikování, nebo další šíření obsahu serveru www.meteo-pocasi.cz, je bez písemného souhlasu společnosti WANET s.r.o. zakázáno.

Partneři: Předpověď počasí Meteocentrum