profesionální meteostanice

Popis webového prostředí meteostanice

Pro jednoduché prohlížení naměřených hodnot a konfiguraci meteostanice je k dispozici webové rozhraní. V tomto rozhraní lze také konfigurovat podmínky, kterými lze ovládat i nezávislé reléové kontakty na základě stavu počasí.

 

Karta METEO pro aktuální počasí

- - -

V sekci Meteo je zobrazen aktuální stav počasí s vývojem a předpovědí počasí. Všechny naměřené hodnoty na jednotlivých kartách se automaticky aktualizují.

 

Karta PŘEHLEDY pro zobrazení historie počasí

V sekci Přehled lze jednoduše prohlížet historická data s podrobným přehledem. Historii počasí lze sledovat po dnech, týdnech, měsících a letech. V jednom grafu lze sledovat průběh a závislost všech měřených hodnot.

 

- - -

V této sekci lze sledovat také minima, maxima a průměrné naměřené hodnoty.

 

Karta PODMÍNKY pro konfiguraci ovládání

V sekci Podmínky lze jednoduše vytvářet podmínky pro ovládání dle stavu a povahy počasí. Metostanice umožňuje odesílat emailem aktuální hodnoty, varování nebo upozornění. Rovněž je možné ovládat na základě počasí nezávislé reléové kontakty. Sami si tak tvoříte své vlastní podmínky ovládání bez potřeby specializovaného SW.

Zasílat informace
Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek z portálu meteo-pocasi.cz. E-mailová adresa nebude použita k jiným účelům než k odesílání zvoleného odběru novinek a nebude předána třetí straně. Odběr novinek je kdykoli možno ukončit.
Veškerá uvedená data jsou pouze orientační. Provozovatel portálu nezodpovídá za případné nesprávné nebo nesmyslné hodnoty měření a za následky, které by z toho plynuly. Publikování, nebo další šíření obsahu serveru www.meteo-pocasi.cz, je bez písemného souhlasu společnosti WANET s.r.o. zakázáno.

Partneři: Předpověď počasí Meteocentrum